חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קריירה

מראשית הדרך לקחנו על עצמנו להוביל – ברפואה שיקומית, בחדשנות ובמחקר. אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף לצוות שמייצר מציאות אחרת – ברפואה השיקומית, במקצועות הרפואה, בסיעוד, במחקר ובחדשנות – עם מגוון אפשרויות תעסוקה ואופק התפתחות אישי ומקצועי שנדיר למצוא דומה לו ברפואה הציבורית בישראל בכלל וברפואה השיקומית בפרט.

במשך שנים טיפחנו בעדי נגב – נחלת ערן סביבה ארגונית ותעסוקתית המעודדת סקרנות יצירתיות ומחקר, שיש ביכולתה להפוך חלומות מקצועיים למציאות חיה בשטח. זו הסיבה שסטודנטים רבים במקצועות הבריאות שהגיעו אלינו לתקופות התמחות מצאו כאן בית, והם צועדים ומתפתחים איתנו לאורך שנים.

וכאשר מדברים על בית אנחנו מתכוונים גם לזה: במתחם המרכז הרפואי לשיקום הולכת ונבנית שכונה עם 35 יחידות דיור לסגל המקצועי, לסטודנטים לרפואה, למקצועות הבריאות ולמתנדבים.

אנחנו הופכים את החזון שלנו למציאות – המרכז הרפואי לשיקום יהיה אבן שואבת לרופאים, לאנשי מקצועות הבריאות ולחוקרים מהשורה הראשונה, יעניק להם את מיטב ההכשרות ואופק קידום מקצועי, יעמוד בחזית המחקר והחדשנות בתחום הרפואה השיקומית, ויניח את התשתית לרפואה השיקומית של הדורות הבאים.