חיפוש
Close this search box.

עדי נגב- נחלת ערן

“עוֹלָם חֶסֶד יִבָּנֶה” (תהילים פ”ט, פסוק ג’)

אנו, בעלי היכולת, יוצרים בית המלא באהבה, אושר ויכולת עבור ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים. פעילותנו מבוססת על ערכי אהבה, נתינה ואכפתיות, כבוד והגינות, הנאה ושמחה, ישירות ומקצועיות, אחריות ומחויבות. אנחנו כאן כדי להוות בבואה לטובו של העולם, בעשייה למען אלה הזקוקים לנו.

הכפר השיקומי עדי נגב – נחלת ערן הוא פרי חזונו ופועלו של האלוף במיל’ וחתן פרס ישראל דורון אלמוג, שהקים את הכפר עבור בנו ערן ז”ל ועבור כלל בעלי המוגבלויות בישראל. הכפר נחנך ב-2006 במועצה האזורית “מרחבים” שבנגב, בסמוך לעיירה אופקים, והוא משמש בית עבור תינוקות, ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלויות קשות. אנחנו בוחרים בכל יום מחדש להתמקד לא במגבלות אלא בחלומות הקטנים והגדולים – וביכולתו של כל אדם להגשים אותם. הכפר השיקומי שייך לעמותת עדי נגב – נחלת ערן (ע”ר 580354637) ומנוהל על ידה.

הכפר השיקומי ומרכז נוסף של עמותת “עדי” הפועל בירושלים מעניקים לאלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלויות מעטפת שיקומית הוליסטית, המקיפה ביותר בישראל. השירותים בכפר כוללים מגורים; מערך שיקומי מתקדם המאפשר לכל דייר להתפתח ולגלות את הכוחות הטמונים בו; מענה רפואי מקצועי רב תחומי בגישה הוליסטית; מערכת חינוכית וסביבה חברתית מכילה ומחבקת; ופתרונות מתקדמים לשילוב בתעסוקה בכפר ובסמוך לו המחזקים את תחושת הערך העצמי של כל אחד מהדיירים.

המרכז הרפואי לשיקום ע"ש הארווי וגלוריה קיילי נמצא בליבו של הכפר השיקומי עדי נגב – נחלת ערן. השירותים של המרכז הרפואי לשיקום ושל הכפר משולבים לטובת כלל המטופלים הבאים בשערינו. הקירבה הייחודית הזו מאפשרת לכלל האוכלוסיות מפגש בלתי-אמצעי המסייע לכולנו להכיר את האחר ולשלבו בחברה באופן מיטבי כאדם בעל רצונות וחלומות – כל אחד כפי יכולותיו.

לאתר עדי